KRST PIRÁTSKEJ KNIHY

 
Milí žiaci,
 
v marci, v týždni od 20.3., sa chystá krst knihy, ktorú sami pripravujete. Na krst budú pozvaní žiaci 3.C triedy, piráti, spolu so svojou triednou učiteľkou. Verím, že s prípravami pirátskej knihy ste už pokročili. Nezabudnite na:
- pozvanie osoby, ktorá bude knihu krstiť,
- pozvanie 3.C,
- výzdobu triedy,
- malé občerstvenie. 
 

Vianočné posedenie

 O DODRŽIAVANÍ DOHODY A POSTUPU

Aj keď máme v triede toto:

    

a toto: 

trieda niekedy vyzerá aj takto:

 

 

A hoci pred odchodom na inú hodinu majú týždenníci zobrať triednu knihu so sebou, pozatvárať okná a skontrolovať, či sú stoličky vyložené a trieda v poriadku, najmä ak je to posledná hodina, častokrát zostáva TK v triede, okná otvorené, v triede neporiadok... 

Fotografie sú urobené pred poslednou hodinou, ktorou bola telesná výchova. Trieda mala byť teda v poriadku, stoličky vyložené, žiadne odpadky na zemi ani okolo koša, triedna kniha odnesená na telesnú výchovu a okná pozatvárané!!! Bohužiaľ, tento obraz našej triedy sa stáva pravidlom. Keď nepomáha dohováranie a neustále rozprávanie sa o týchto veciach na triednických hodinách i mimo nich, možno pomôžu obrázky. 

PS: Zvažujem účasť našej triedy na koncoročnom výlete, pokiaľ bude tento stav pretrvávať.

Vaša triedna M. G.

A JE TU ZÁVER...

 

Milí moji žiaci, vážení rodičia

aj tento školský rok ubehol ako voda. Len nedávno tu bol september a vy ste boli plní očakávaní, čo prinesie nový školský rok. Nové očakávania som mala aj ja. Bola som zvedavá, či sú to tie isté deti, ktoré som spoznala v piatom ročníku a zároveň som sa tešila na to, že sa v šiestom ročníku spoznáme ešte viac. Môžem skonštatovať, že teraz, na konci vášho šiesteho ročníka, vás poznám o čosi lepšie ako minulý rok, no ani zďaleka si netrúfam povedať, že vás už poznám dokonale. Mali sme dosť príležitostí, či už priamo v škole alebo aj mimo nej, aby sme o sebe čo-to zistili a ja som vďačná za každú z nich, pretože vďaka vám neustále spoznávam aj samu seba a verím, že ma to posúva vpred ako človeka, lebo aj ja sa od vás učím veľa nového. Dúfam, že aj vám tento školský rok splnil vaše očakávania, že ste sa tiež veľa naučili, utužili vaše priateľstvá a zažili mnoho skvelých zážitkov. Želám Vám, aby ste si užili zaslúžené prázdniny a aby sme sa v septembri opäť stretli zdraví a plní chuti do učenia a spoznávania nových vecí. Vám, milí rodičia, ďakujem za vaše skvelé deti! Môžete byť na ne hrdí - v každom z nich sa skrýva úžasný malý veľký človek. 

Vaša triedna.

KUK do fotogalérie:-)

Anketa

Vážení rodičia, sledujete aktuálne dianie ohľadom učiteľských iniciatív za zlepšenie stavu školstva?

Áno, ale len okrajovo. Veľmi sa o túto problematiku nezaujímam. (4)
17%

Áno, požiadavky učiteľov pokladám za opodstatnené a podporujem ich. (15)
65%

Nie, nezaujímam sa o to. Je mi to jedno. (4)
17%

Celkový počet hlasov: 23

Školský výlet Medzilaborce - Múzeum Andyho Warhola

Školský výlet JULIANA