OZNAM pre rodičov

 
Dňa 11.5.2017 (štvrtok) sa uskutoční rodičovské združenie v 7.C triede od 16.00 do 17.00 hod. (konzultačné). Teším sa na Vašu účasť.

POĎAKOVANIE

Milí moji žiaci,
chcem Vám poďakovať za Vašu snahu pri písaní knihy Pirátske príbehy a tiež za prípravu krstu tejto knihy. Vážim si najmä obetavosť tých z Vás, ktorí neváhali aj celé hodiny pripravovať výzdobu či už doma, alebo keď zostali popoludní pracovať v triede.  Už teraz sa teším, ako spolu pripravíme ďalší zaujímavý projekt. Tiež ďakujem nášmu milému hosťovi, pánovi Matejovičovi, za spríjemnenie našej slávnosti. Pán Matejovič, Vaše slová boli pre nás povzbudením. Ďakujeme!
 
Vaša triedna:-)
PS: Mám Vás rada!

Krst knihy Pirátske príbehy

KRST PIRÁTSKEJ KNIHY

 
Milí žiaci,
 
v marci, v týždni od 20.3., sa chystá krst knihy, ktorú sami pripravujete. Na krst budú pozvaní žiaci 3.C triedy, piráti, spolu so svojou triednou učiteľkou. Verím, že s prípravami pirátskej knihy ste už pokročili. Nezabudnite na:
- pozvanie osoby, ktorá bude knihu krstiť,
- pozvanie 3.C,
- výzdobu triedy,
- malé občerstvenie. 
 

Vianočné posedenie

 O DODRŽIAVANÍ DOHODY A POSTUPU

Aj keď máme v triede toto:

    

a toto: 

trieda niekedy vyzerá aj takto:

 

 

A hoci pred odchodom na inú hodinu majú týždenníci zobrať triednu knihu so sebou, pozatvárať okná a skontrolovať, či sú stoličky vyložené a trieda v poriadku, najmä ak je to posledná hodina, častokrát zostáva TK v triede, okná otvorené, v triede neporiadok... 

Fotografie sú urobené pred poslednou hodinou, ktorou bola telesná výchova. Trieda mala byť teda v poriadku, stoličky vyložené, žiadne odpadky na zemi ani okolo koša, triedna kniha odnesená na telesnú výchovu a okná pozatvárané!!! Bohužiaľ, tento obraz našej triedy sa stáva pravidlom. Keď nepomáha dohováranie a neustále rozprávanie sa o týchto veciach na triednických hodinách i mimo nich, možno pomôžu obrázky. 

PS: Zvažujem účasť našej triedy na koncoročnom výlete, pokiaľ bude tento stav pretrvávať.

Vaša triedna M. G.

KUK do fotogalérie:-)

Školský výlet Medzilaborce - Múzeum Andyho Warhola

Školský výlet JULIANA